Nog te gaan:
Samen met vijftig collega’s van VANDAAG gaan wij een hele bijzondere uitdaging aan. Op 27 juni aanstaande vragen wij 8 uur lang aaneensluitend aandacht voor MS. Iedere collega met een eigen persoonlijk doel. Een doel om je eigen grenzen te verleggen, en jezelf fysiek en mentaal uit te dagen. Net zoals Job dagelijks met de fysieke en mentale uitdagingen van MS te maken heeft.
Met elkaar hebben wij het doel om 35.200 euro voor het MSpine onderzoek van Job’s neuroloog, dr. Olivier Gerlach, op te halen. Dit staat gelijk aan het doneren van 88 MRI-scans van het ruggenmerg. Onderzoek is cruciaal om meer te begrijpen over deze ziekte en om bij te dragen aan Job's wens om, simpelweg, begrepen te worden.
Ik daag mijzelf (fysiek/mentaal) uit om 3 x 8 km te rennen en nog eens 3x18 en 1x8 kilometer te fietsen (totaal 104 KM) om hiermee aandacht voor MS te vragen.